KÄYNNISSÄ NYT



Biltema Pori

PORI

2718

8/21 - 7/22
Mikkolantie 8
28130 Pori

Hankinnat

Aleksi Peltola - Hankintapäällikkö
puh. +358 447 380 860
aleksi.peltola@astora.net

Riku Takala - Hankinta- ja laskentainsinööri
puh. +358 447 696 032
riku.takala@astora.fi


Työpäällikkö

Juha Oksa
puh. +358 505 388 557
juha.oksa@astora.fi


Naulakallion Seniorikoti

HELSINKI

2618
7/21 - 9/22
Osoite:
Naulakalliontie 3
00970 Helsinki

Vastaava työnjohtaja

Anita Rantala
puh.+358 444 932 528
anita.rantala@astora.fi

Työnjohto

Toni Sillanpää
puh. +358 447 587 011
toni.sillanpaa@astora.net

Hankinnat

Aleksi Peltola - Hankintapäällikkö
puh. +358 447 380 860
aleksi.peltola@astora.net

Riku Takala - Hankinta- ja laskentainsinööri
puh. +358 447 696 032
riku.takala@astora.fi

Työpäällikkö

Juha Oksa
puh. +358 505 388 557
juha.oksa@astora.fi


Meri-Porin päiväkoti

PORI

2715
6/21 - 6/22
Osoite:
Vanha Maantie 2
28800 Pori 

Vastaava työnjohtaja

Mikko Yrjänä
puh.+358 447 259 464
mikko.yrjana@astora.net

Hankinnat

Aleksi Peltola - Hankintapäällikkö
puh. +358 447 380 860
aleksi.peltola@astora.net

Riku Takala - Hankinta- ja laskentainsinööri

puh. +358 447 696 032
riku.takala@astora.fi

Työpäällikkö

Juha Oksa
puh. +358 505 388 557
juha.oksa@astora.fi


Vähärauman Koulu

PORI

2714
05/2021 - 06/2022
Osoite:
Vähäraumantie 91
28600 Pori

Vastaava työnjohtaja

Tuomas Pienimäki
puh.+358 504 677 866
tuomas.pienimaki@astora.fi



Työnjohto

Jaakko Haapa
puh.+358 447 587 016
jaakko.haapa@astora.net

Hankinnat

Aleksi Peltola - Hankintapäällikkö
puh. +358 447 380 860
aleksi.peltola@astora.net

Riku Takala - Hankinta- ja laskentainsinööri
puh. +358 447 696 032
riku.takala@astora.fi

Työpäällikkö

Juha Oksa
puh. +358 505 388 557
juha.oksa@astora.fi


Sahalahti palvelutalo

KANGASALA

2713
04/2021 - 06/2022
Osoite:
Kurvis-höllintie 8  
36200 Kangasala

Vastaava työnjohtaja

Petri Raussi
puh. +358 408 398230
petri.raussi@astora.fi

Hankinnat

Aleksi Peltola - Hankintapäällikkö
puh. +358 447 380 860
aleksi.peltola@astora.net

Riku Takala - Hankinta- ja laskentainsinööri
puh. +358 447 696 032
riku.takala@astora.fi

Työnjohto

Marko Klemola
puh.+358 449 01 6453
marko.klemola@astora.fi


Työpäällikkö

Markku Laiho
puh. +358 447 587 010
markku.laiho@astora.net 


S-Market ja Hesburger

ULVILA

2711
03/2021 - 10/2021
Osoite:
Näpyntie 1
28400 Ulvila

Vastaava työnjohtaja - S-Market

Hannu Salminen
puh. +358 405 156 682
hannu.salminen@astora.net

Vastaava työnjohtaja - Hesburger

Tomi Pirhonen
puh. +358 447 587 024
tomi.pirhonen@astora.net

Työnjohto

Heikki Korpi
puh. +358 447 587 012
heikki.korpi@astora.net

Hankinnat

Aleksi Peltola - Hankintapäällikkö
puh. +358 447 380 860
aleksi.peltola@astora.net

Riku Takala - Hankinta- ja laskentainsinööri
puh. +358 447 696 032
riku.takala@astora.fi

Työpäällikkö

Juha Oksa
puh. +358 505 388 557
juha.oksa@astora.fi


Viklonpuisto 

LOIMAA


2619
11/2020 - 10/2021
Osoite:
Viklontie 2
 32210 Loimaa

Vastaava työnjohtaja

Jukka-Pekka Sillanpää
puh. +358 447 587 035
jukka-pekka.sillanpaa@astora.net


Työnjohto

Toni Sillanpää
puh. +358 447 587 011
toni.sillanpaa@astora.net

Hankinnat

Aleksi Peltola / Hankintapäällikkö
puh. +358 447 380 860
aleksi.peltola@astora.net

Riku Takala - Hankinta- ja laskentainsinööri
puh. +358 447 696 032
riku.takala@astora.fi


Työpäällikkö

Juha Oksa
puh. +358 505 388 557
juha.oksa@astora.fi